İkinci El Alım Satım

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve sair uzay cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir uzay marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına veçhe veren bir meyanç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çaldatmaışmalarında, çeşitli uzay cisimlerinin insanoğluın kişilik özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar çoğu kez Burç Yorumları adı şeşnda binalır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kabil zatî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında yakınlarında adımları atmaları yürekin tavsiyelerde bulunur ve defa gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak alan aldatmaır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Tevellüt hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içinde hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir uzay haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına veçhe veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine büyük ilgi göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoğu kez doğum haritası yorumlamak, kişilik analizi inşa etmek, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sağlık astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne denli sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Tevellüt haritası yorumlamak, astrologların en baz görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve alegori için hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesin bir doğacak tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için elan okkalı veri sahibi başlamak istiyorsanız, birmebzul terimle kontralaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin yürekin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi yürekin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine için belirlenir ve birmebzul kişiye için kişilik ve gelecekteki olaylar için veri verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Umumiyetle 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlamış olur yürekin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli kişilik özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Tevellüt haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin romanesk yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabil evetşlakin şekline damga paha.

Burç yorumlaması için çok okkalı veri sahibi başlamak yürekin, astroloji terminolojisine aşina başlamak önemlidir.

ıstılah Fehvaı
Tevellüt haritası Bir kişinin doğum anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Tevellüt anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini dışa vurum etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için veri verir.
Natal harita Tevellüt anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki olaylar ve kişilik özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde deprem ederken bir sair gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere damga edebilir.
Retrolar Bir gezegenin veçheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değmeseleimlere damga edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse de, yakınlarında bir şekilde kullanıldığında, kişilik analizi, doğacak tahmini ve elan sağlam çok konu için veri tesviye konusunda olabildiğince değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ https://kartustonerdolum.name.tr/ https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar