İkinci El Alım Satım

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye insanış, cihan üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıhun bir Bilgi Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak safi başına öne çıhun en muhteşem oranda ilaç dâhilerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu muhteşem adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çaldatmaışmak istediği meydanı büyütmek talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanın olgun kepezarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek artırma çaldatmaışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Tek Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen kellearı fehvaında ülkesini ötümlü söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat kellevuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı kellevurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki müstacel vüruten vakalarda hızlı sonuç aldatmaınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında çıktı doğru bir uzman olmasıyla birlikte kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda muhteşem bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında bucak edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet sürülen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise halk ortada en çok berat kellevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilgi Adamı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çaldatmaışmalarla adamlık geçmişine faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı sebebiyle oflaz kârlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü gerilar elde etse üstelik asla çaldatmaışmalarından vazgeçmemiş ötümlü olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez birlikte başlamak üzere tedavi yönünde vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek adamlık geçmişine muhteşem bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile bazı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek atfetmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan müşküllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Tek aşina şeylerin üzerinde çaldatmaışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çaldatmaışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çaldatmaışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (canip bulaşık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e benzeyen ülkede izinı alınmıştır. Bütün çaldatmaışmalarına tam odak çaldatmaışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birsonsuz şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda bucak almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Medarsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin yanında insanoğluna yarayacak kârler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta canipıkların geçmesi dâhilin sınırlı bir dönemı beklesek üstelik kimiları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile dâhilerisinden kolayca bir biçimde tedavi edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. Başkaca tensel kârlev bozukluğunu da tedavi eylemek dâhilin kullanılmaktadır. Tek bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavim ve müşküllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat kellevurularının 2000 adetine benzeyenın hak sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı kârleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çaldatmaışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun periyodik kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri nesil istirahatlarine maruz artan cihan toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü beyan eden Spektral Holding Dümen Yerleşmiş Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, çıktı müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına kuruluşlabilecek en selim katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine muhteşem miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna bir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da muhteşem vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde bucak meydan diğer marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok muhteşem bir oranda farmasötik üstelikeğlenceli patentinin hak sahibi olması ve kellevurusunu ilk yaratıcı isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın ana yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni meydanında çaldatmaışmalarını ötümlü ferahleterek ötümlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birsonsuz yol Türkiye Yılın Bilgi Adamı ödülüne layık görülmüştür. Tek ülkemizde bileğil memleket haricinde şu demek oluyor ki global anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulduğu farklı otların hakkındalığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile birlikte oflaz kârlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çaldatmaışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı kâre yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birsonsuz farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken bir faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çaldatmaışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış değer yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda bucak meydan bir altın sahası ile birlikte kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğkârikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun sabit değer yahut miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a bağımlı esrar ruhsatları ile sağlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni ast kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik bile olgun veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni behre modülü(staking) projemize daimî teminat olarak kârtiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yol teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.kez ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası başlamak üzere dü endüstriyel hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen ovalı açıklamada inançlerine bucak verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye muhteşem katılmış değer sağlama potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise doğal malzeme kuruluşsındaki gayrimeskûnluklar sebebiyle şiddetli derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda yalıtım sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka en planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine mutabık rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada bucak meydan ilimlara göre başkaca, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ https://kartustonerdolum.name.tr/ https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar