İkinci El Alım Satım

Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman zemin almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki gibi yanma emeklemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan kişiler midein bir alternatif olarak maruz Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yok etmek midein mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en cesim duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece hileışhunrizklarını değiştirmek ve insanoğluın daha az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets göndermek midein tradisyonel sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şık olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets kullanımı midein tasarlanmıştır. Cihaz, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in mideindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu iş, dumanün yanması yerine, buharlaşması nedeniyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yok etmek midein mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanımı da lokal yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakalı legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan daha az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün ferah ferah heets kullanımı nedeniyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi öbür duman ürünleri gibi bağımlılık bünyecı olabileceği konusunda ikazlar bünyelmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuşdolaşma. Bazı dirimlik örgütleri, Heets gibi duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, gönül hastalıkları ve öbür dirimlik sorunlarına neden olabileceğinden bulut etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki etkileri de münakaşa konusu olmuşdolaşma.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı olduğunu ve sigara salıverme yönünde bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara alternatif olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan kişiler midein tercih edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı evetğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanımı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına şık şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve dirimlik önerilerine şık şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ https://kartustonerdolum.name.tr/ https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar