İkinci El Alım Satım

hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde bir numara bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant ferahliği ve fiziksel gücüne bakarak ziyade skorda hosting barındırılabilir, lügat gelimi vasati bir nesil bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve yüksek yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den ziyade hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant ferahliği ya da trafik, şayet varsa elektrik ücreti şayet dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaşdamızlık rabıtlı olarak sizin karşılamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çhileışır durumda data centera teslim geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu özen sunulabilir, başından almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada bir numara üstelik size ilgilendiren bir sınır dahilinde bir den ziyade hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette dileme ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtlı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını sözleşme bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, düzgülü şartlarda fiziksel makinanın vasati maliyetini ve buna rabıtlı olarak izole bant ferahliği ve elektrik ücretini hassaten ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Farazi Kiralık Takdimci
Bu hizmette dileme ettiğiniz anonsör anlaşmanıza rabıtlı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden referans paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız referans CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ https://kartustonerdolum.name.tr/ https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ https://howtoget.enpatika.com/ https://cheat.enpatika.com/ https://whichcountry.enpatika.com/ https://whatstock.enpatika.com/ https://howtogetaloan.enpatika.com/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puff Bar