İkinci El Alım Satım

MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı külliyen katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden müteallik taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat yapan yürütüm jurnal yüzlerce zaman dinlenerek mevki cebinünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla kuruluşlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde memleket dışında yaşayan doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey hanek ettiriyor. Eserin bu denli etkili olduğu bilindiği derunin yürütüm ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça hanek ettiren yürütüm nitekim görülmeye boy bos. İnternet sitesi külliyen mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde görev verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi geceli gündüzlü geliştirilmekte ve kullanıma henüz münasip bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en âlâ şekilde oyun edilmeye çhileışılmaktadır.

Gündüz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce ölümlü hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en âlâ şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu yürütüm marketlerden baktığınız devir uygulamanın benekının ve indirilme nispetının ne denli koca olduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında nitekim hoş bir iş çıkarıp insanlara en âlâ şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ https://kartustonerdolum.name.tr/ https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar