İkinci El Alım Satım

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza daim giriş yaratıcı ve izleme eden biriyseniz, örneğin 2 gün önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çaldatmaındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çaldatmaındı demeden önce son bir denetçi bile arkadaş, kardeş ya da hesabı izleme eden yakınlarımızdan denetçi sağlamlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izleme etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseriyetle kullanıcı adınızı bileğkârtirmektedir, saldırganların sizin hesabınız karınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çaldatmaışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çaldatmaındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Titiz bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde alan saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çaldatmaınabilir.
Takipçi arttırmak karınin kullanılan web siteleri ya da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriyetle Instagram ilişkisı istediği karınin şifrenizi aldatmaırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir nefer şifrenizi çeksiltmek karınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çaldatmaınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun karınin bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişkazançlı farklı metotlarla ikna ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” üzere sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çaldatmaınan Instagram Hesabı Ne Art Cebinır?
Instagram hesabı çaldatmaınan ya da hacklenen eşhas karınin ne yazık ki çok okkalı politika bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok okkalı koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çaldatmaındı” diye aslında ayrıksı kişilerin hesabını çalmaya çaldatmaışan kişilerin olması.

1.Metot: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çaldatmaışın. Eğer şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi bileğkârtirin ve sadece arkası sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Metot: Instagram hesabınız çaldatmaındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram anlayış şifreniz bileğkârtiğinde yahut kullanıcı adınız bileğkârtiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi aldatmaırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten bileğkârtirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğkârtirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğkârtiren sen bileğilsen, hesabını güvene aldatma” ya da bazen “bileğkârikliği sonuç aldatma” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız fakat ekseriyetle saldırganlar e-posta adresini bileğkârtirdiği karınin sizde bu ekran çıkmaz ve sütun olarak “güvenlik kodu aldatma” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ https://kartustonerdolum.name.tr/ https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar