İkinci El Alım Satım

Tarzınıza Uygun Halılar Burada

e-halıcım ile dünyanın en kandırıcı halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yaşamımızdaki yeri ve önemi asla mübrem. Özellikle Anadolu’da yaşayan insanoğlu kucakin habbe ortamında halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı gibi önemli markalar ile de katkı kuruluşlıyor. Lakin halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil kötüda görmüş evetğunuz tüm halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından tasarlanmıştır ve moda halıda yaşam bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda aşırıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir hava yaratmaktadır. Halıların saf yalıtım esenladığı ve aleve karşı mukavemetli evetğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom başlamak üzere 500’e benzeyen satış noktasında iş veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Mobilya ün. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom başlamak üzere 500’e benzeyen satış noktasında iş vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 yıl önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile ensesi kalın ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile ensesi kalın ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları kucakin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne derece ihtiyaç olduğunu, özellikle nitelikli halıları tercih etmemiz gerektiğini biliyoruz. Lakin az daha tüm halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Mütenasip fiyatlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle daha çok her halı çığır harisar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının evetğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi gayeliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ https://kartustonerdolum.name.tr/ https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar