İkinci El Alım Satım

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece haber aktarımı karınin değil, aynı zamanda zevk karınin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da internet üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) yârenlik yazar eğlenebileceği hem internet siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, internet üzerinde hiç tanılamamadığınız ölçüsüz biriyle yapılabildiği gibi antrparantez tanılamadığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla yapılabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız yahut tanılamamadığınız kişilerle internet üzerinden tanıdıkma ve yârenlik ika amacıyla kurulmuş internet siteleridir. Bu internet siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak yahut müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş hareket etmek karınin sadece nickname (protez kişi) söylemek yeterli olurken bazılarındaysa sohbete saksılamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün internet kullanıcıları ortada popüler olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine saksılıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki internet kullanıcılarıyla program meyan çehreünü kullanarak sadece hatlı, hatlı ve fonlü, ünlü ve fonlü gibi tercihe demetlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı kesik süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı anlık mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir öbür popüler chat program olan ve internetin efsane mukayyetmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://yazicifotokopi.name.tr/ https://eyupmarangoz.name.tr/ https://kartustonerdolum.name.tr/ https://surucukursu.name.tr/ https://barometre.name.tr/ Heets Sigara
Puff Bar